Stowarzyszenie Budkowice - Bezpłatne szkolenia i warsztaty w ramach projektu "Otwarte Drzwi"

Zapisz się do newsletter'a!

Nazwa uzytkownika:
Adres e-mail:

Aktywna zakładka w przeglądarce

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Bezpłatne szkolenia i warsztaty w ramach projektu "Otwarte Drzwi" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Piotr Koziol
10.09.2010.

w związku z realizacją przez STowarzyszenie Budkowice przedsięwzięcia współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy na:

Bezpłatne szkolenia i warsztaty w ramach projektu "Otwarte Drzwi"

STowarzyszenie Budkowice zaprasza na całkowicie darmowe:

• warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy - tworzenie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego), rozmowy kwalifikacyjne
  • szkolenie ABC Przedsiębiorczości - etapy zakładania działalności gospodarczej, korzyści samozatrudnienia
  • kurs zarządzania projektami w formie unikalnej w województwie, na koniec zajęć sam zaplanujesz cel, harmonogram i budżet projektu, na który otrzymasz pieniądze!
  • kursy komputerowe i językowe - do wyboru język angielski i niemiecki
  • konsultacje z doradcą zawodowym i psychologiem
  • kursy prawa jazdy

Do udziału w projekcie zapraszamy: osoby powyżej 45 roku życia pozostające bez zatrudnienia, w tym osoby zarejestrowane jako bezrobotne, z powiatów opolskiego, namysłowskiego i kluczborskiego.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, uczestnicy mają zapewnione wyżywienie oraz otrzymają materiały dydaktyczne. Wszyscy uczestnicy projektu zostaną również zaproszeni na bezpłatny wyjazd integracyjny. Zapewniamy pełne wyżywienie, nocleg i dojazd.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmujemy w:

• siedzibie STowarzyszenia Budkowice, ul. Ogrodowa 3, 46-030 Stare Budkowice
  • biurze projektu, ul. Damrota 4, 45-062 Opole, IV p., pok. 8

Formularz zgłoszeniowy (format: *.doc, rozmiar: 148KB)

Wypełniony formularz zgłoszeniowy można przynieść osobiście lub wysłać pocztą. O wynikach rekrutacji wszystkie osoby zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 77 441 77 08.

Zapraszamy na stronę internetową projektu: http://www.otwartedrzwi.org.pl/

© 2024 Stowarzyszenie Budkowice :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.