Stowarzyszenie Budkowice - Konkurs literacki Stare Budkowice ukryte w słowach

Zapisz się do newsletter'a!

Nazwa uzytkownika:
Adres e-mail:

Aktywna zakładka w przeglądarce

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Konkurs literacki Stare Budkowice ukryte w słowach Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Piotr Koziol
14.01.2011.

STowarzyszenie Budkowice serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie literackim pt.:

„Stare Budkowice ukryte w słowach”, który odbędzie się w dniach od 01.02 – 15.03.2011r.

Tematem prac są Budkowice i najbliższa okolica. Mogą to być napisane w języku polskim, niemieckim bądź gwarą śląską opisy, wiersze, artykuły, opowiadania itp.  Każda z nich musi posiadać informacje dotyczące jej autora t.j.: - imię i nazwisko- adres zamieszkania- telefon kontaktowy- oraz informację, do której z grup wiekowych on należy. Po zakończeniu konkursu zebrana komisja oceni wszystkie prace w trzech kategoriach:

1)      uczniowie szkół podstawowych

2)      uczniowie szkół gimnazjalnych oraz

3)      uczniowie szkół ponad gimnazjalnych

i wyłoni autorów trzech pierwszych miejsc z każdej z grup wiekowych, którzy zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród w siedzibie stowarzyszenia.

Wszystkich chętnych zapraszamy do przysyłania swoich prac na adres mailowy: stowarzyszenie.budkowice@gmail.com,

pocztą na adres:

STowarzyszenie Budkowice

ul. Ogrodowa 3

46-030 Stare Budkowice

oraz do składania ich osobiście w siedzibie stowarzyszenia w Starych Budkowicach

Na zwycięzców czekają bardzo CIEKAWE i ATRAKCYJNE NAGRODY !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 Stowarzyszenie Budkowice :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.